Hubert Bielak - Prywatna działalność

Pracując z Spine Reform moi pacjenci odczuli duży komfort i poprawę funkcjonowania. Regularne stosowanie umożliwiło im powrót do aktywności fizycznej. Jednym z ważniejszych elementów korzystania z Spine Reform była przyjemna i łatwa obsługa sprzętu oraz możliwość dopasowania odpowiedniego poziomu do potrzeb pacjenta.

Mgr Fizjoterapii, Absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy


Mateusz Zwierz - New-reh sp.z o.o.

Spine Reform jest bardzo poręcznym i praktycznym urządzeniem. Bardzo dobrze sprawdza się
w ćwiczeniach mobilizacyjnych kręgosłupa. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób spędzających wiele godzin w pozycji zgięciowej tj. pracownicy biurowi czy zawodowi kierowcy zwiększając ich mobilność do wyprostu.

Mgr Fizjoterapii, Absolwent AWF w Poznaniu


Mikołaj Marucha - Sklep z suplementami

Witam. Chciałbym Państwu polecić produkt Spine Reform. Jego piękno leży w prostocie wykonania a jednocześnie użytkowania.

Pozwala bez konieczności ciągłego przypominania pamiętać o prawidłowej pozycji w trakcie prowadzenia auta, pracy za biurkiem. Polecam.

Doradca ds. żywienia w sporcie i redukcji wagi


Aleksandra Doręda - Centrum rehabilitacji

Spine Reform w znacznej mierze ułatwił moim pacjentom wykonywanie przeprostów. Ćwiczenia z przyrządem polecam jako sposób rehabilitacji oraz profilaktyki zdrowego kręgosłupa.

Mgr Fizjoterapii, Absolwentka AWF w Poznaniu


Wojciech Lamparski - SPZZOZ w Gryficach

Moim zdaniem ten produkt znakomicie spełnia swoją rolę w profilaktyce bólów kręgosłupa,zwłaszcza odcinka lędźwiowego i piersiowego. Jego dużym plusem jest możliwość regulacji łuku podpierającego kręgosłup - są to 3 stopnie (od delikatnego do znacznego stopnia). Przyrząd ten rewelacyjnie uzupełnia prowadzoną terapię przy odtwarzaniu naturalnych krzywizn kręgosłupa np. u osób posiadających plecy płaskie, co chroni pacjenta przed nawrotem bólu i dyskomfortem wynikającym z jego dotychczasowej złej postawy. Jest przy tym dość lekki,estetyczny i funkcjonalny,gdyż montując specjalny pas można swobodnie korzystać z jazdy samochodem lub w pracy przy biurku. Łuk posiada również specjalne wypustki rozluźniające nadmiernie napięte mięśnie przykręgosłupowe.Pomaga mi w mojej fizjoterapeutycznej pracy.Gorąco polecam.Wojciech Lamparski.

Mgr Fizjoterapii, Absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy